Nejnovější recenze ze sekce Klávesové nástroje

Adam Hall 4904 M8 AH

Nux WK-310 SET

Ověřený zákazník Augustinus Lucie

Přidáno: 25. září 2023

Zakoupeno v Augustinus

Kupovali jsme dceři která začala chodit do ZUŠ. Původně jsme chtěli koupit jiný, ale volal pan Michal z Augustinu a doporučil tento. Vůbec nelitujeme. Je designově nádherný, lehce sestavitelný, má plno funkci, ale hlavní je že tón piána zní až neuvěřitelně realisticky což je pro nás to nej jako pro začátečníka. Takže za nás 1*

Fox K186

Fox K186

Ověřený zákazník Alza.cz Miroslav

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní nástroj za super cenu.

Yamaha PSR E373

Yamaha PSR E373

Ověřený zákazník dhn.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v dhn.cz

Krasny design, velikost, vaha. Syn se teprve uci hrat.

Boston MSL-504

Boston MSL-504

Ověřený zákazník Augustinus Jana Morkusová

Přidáno: 23. září 2023

Zakoupeno v Augustinus

Digitální klavír mi byl doporučen obchodníkem. Jsem ráda, že jsem si nechala poradit. Klavír je perfektní, má výborný zvuk, i ve sluchátkách. Pokud Vám prodejce bude doporučovat jakýkoliv zboží, věřte mu. Je to velice seriózní obchod.

Yamaha PSR E360

Roland AE-01 Aerophone mini

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Josef Štefan

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Pro první seznámení s dechovým syntezátorem ideální. Aplikace v mobilu funguje. Nástroje připojené přes aplikaci mají však velkou latenci. Pro běžné hraní nelze použít. Vyzkoušeno na dvou mobilech s Androidem 10. Šest nástrojů přímo v aerophonu hraje dobře, lépe zapojit do reprobeden pro lepší zvuk. Mám doma ještě Roland AE 20, ten je samozřejmě o hodně lepší - rychlejší odezva a mnoho použitelných zvuků a nastavení přímo v nástroji.

Roland FP 30X

Roland FP 30X

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• Několik vylepšení v porovnání modelu FP-3O a ty jsou markantní. 1) Bílá verze je oproti tmavé lépe přehledná a nápisy pro nastavení nad klaviaturou jsou jasně čitelné.
  • 2) rozšíření o perfektně znějící nástrojové rejstříky
  • 3) vylepšení reproduktorů, předefinování citlivostí hodnot Brilance, Ambience a KeyTouch

Už první dojem z nástroje FP-30X ukazal ze ve srovnání s FP-30 je to v mnohém lepší pocit ze hry a není to jen nepatrné vylepšení. Od nastavení hodnot, dojem z poslechu, pocit z odezvy klaves, úhel roviny klaviatury (FP-30 se zvláštně zvedá pryč od hráče, zatímco FP-30 má klaviaturu ve vodorovné poloze, což činí hru přirozenou)

Gravity KSX 2 BK

Kawai CA401B

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Nádherný nástroj. Dřevěná klaviatura dává úžasně autentický pocit ze hry.

K&M 19792

K&M 19792

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Zkazius Catrix

Přidáno: 17. září 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Masivní a velmi stabilní konstrukce
  • Neklouže po stole
  • Snadné a bezpečné uchycení tabletu
  • Solidní vzhled
  • Možnost oddělit držák od podstavce
  • Poněkud neskladný i po úplném zasunutí všech ramen
  • Vyšší hmotnost
  • Některá "obrněná" ochranná pouzdra už jsou příliš tlustá a tablet z nich před upnutím do držáku budete muset vyjmout

S výrobky od K&M snad nelze udělat žádnou chybu. A tento držák na větší tablety to jen potvrzuje. Solidní, bezpečný (tablet se dá po vložení "zamknout", takže nemůže vypadnout v jakékoliv pozici držáku - i kdybyste drželi celý komplet vzhůru nohama), navíc vás bude dobře reprezentovat i vzhledově, pokud jej chcete používat na veřejnosti. V tom případě se ale připravte na skutečnost, že nekompromisní konstrukce něco váží, navíc podstavec je docela velký a nedá se nijak složit. Pro případ transportu nebo uložení je ale možno vlastní držák s rameny od podstavce snadno oddělit. Rozhodně povedený výrobek - jako všechny další, co od této německé firmy mám.

BESPECO BAG1000SP

BESPECO BAG1000SP

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Anna

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Pouzdro je opravdu dostačující pouze k úschově, pro častou manipulaci se stojany bych volila spíše něco pevnějšího. Materiál se totiž v krátkém čase protrhává.

Soundking DA032

Soundking DA032

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Anna

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Na osvětlení textů lampička bohatě stačí, jen poreferuji bílé ostřejší světlo. Takže jsem zakoupila i led žárovku a jsem spokojena.

Skotnica 3/NT/TXT

Skotnica 3/NT/TXT

Ověřený zákazník MUSIC CITY Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. září 2023

(naposledy upraveno 14. září 2023)

Zakoupeno v MUSIC CITY

PALATINO Wolf Style SR 4/4

Ověřený zákazník Alza.cz mdrn

Přidáno: 12. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Určitě je dost kvalitnějších podpěrek na housle, ale za ty peníze je tento pro mně, jako začínajícího houslistu, super..

YAMAHA YDP145 SET 1B

YAMAHA YDP145 SET 1B

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 7. září 2023

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Výborná varianta místo akustického klavíru.
  • Krásný zvuk.
MOOER Envelope

MOOER Envelope

Ověřený zákazník Kytary.cz JL

Přidáno: 7. září 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• poměrně dobře reaguje na dynamiku hraní
  • malý, dobře se vejde na pedalboard
  • dobrá kvalita provedení
  • některá nastavení jsou nepoužitelná
  • footswitch je hlasitý, preferuji tichý footswitch

Potřeboval jsem autowah/ envelope filter typ efektu pro pár songů ve funky/ retro zvuku. Mooer Envelope je dobrý efekt, který toto splňuje. Je jen důležité si pohrát s nastavením, hlavně s ovládáním Sensitivity. Našel jsem "sweet spot" na poměrně nízké citlivosti, kdy efekt dobře reaguje na dynamiku hraní. V jiných polohách to zní celkem ploše.
Kromě čistého kvákavého zvuku používám také občas na zpestření zvuku sóla, zní to opravdu pěkně a není třeba se starat o šlapání na klasický wah pedal, můžu se soustředit jen na hraní.
Koupil jsem si ještě Mooer @Wah pedál, digitální auto wah, který poskytuje velké množství možností nastavení, ale zvuk není tak přirozený a dynamický, jako tento analogový Envelope.
Celkově pedál doporučuji, za tyto peníze je velmi dobrý. Za cca 3500 je na trhu ještě Carl Martin Ottawa optický envelop filter pedál, dle recenzí je jeho variabilita a kvalita na vyšší úrovni. Pokud budu tento typ efektu hodně používat, možná půjdu do Ottawy.

Yamaha PSR-E473

Yamaha PSR-E473

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. září 2023

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• všechno

Za málo peněz hodně muziky, Naučí vás to hrát, intuitivní.

Zobrazuji 301 - 320 ze 500 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25